Centrální
vysavače

Carousel-gremi-klima-1

Poskytujeme komplexní služby v oblasti odsávání a filtrace. Od projektu až po realizaci.

Centrální vysavače

Některé provozy jsou velice náročné na vysokou kvalitu čistoty. Z toho důvodu se do nich implementuje odsávací zařízení pro průmyslové odsávání prachu. Zdokonalení čistoty pracoviště se zabezpečuje také doplněním stávajících odsávacích systému o centrální vysavačové systémy.

Odsávání a filtrace prachu za pomoci centrálního vysavače

Tyto systémy jsou vybavené centrální odsávací filtrační jednotkou s vysokotlakým ventilátorem.

Aby bylo filtrační zařízení co nejefektivnější, jsou filtrační jednotky vybavené automatickou regeneraci filtračních hadic, důvodem je výrazné prodloužení životnosti filtračního media.

Naše odsávací systémy jsme schopni vybavit inteligentním řízením odsávání včetně inteligentních klapek, kdy díky frekvenčnímu měniči na odsávacím ventilátorů zabezpečíme spotřebu elektrické energie, kolik v daný moment potřebujete pro aktuálně spuštěné odsávací místa.

Díky vlastnímu výrobnímu závodu jsme schopni navrhnout odsávání pro jeden stroj, ale i celý výrobní závod. Máme vlastní projekci, konstrukci, výrobu a montážní party. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně profylaktických prohlídek. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás.

Poptávkový formulář

Kontaktujte nás pro navržení řešení