Spalinové
filtry

Carousel-gremi-klima-1

Poskytujeme komplexní služby v oblasti odsávání a filtrace. Od projektu až po realizaci.

Spalinové filtry

Odsávání kotlů má svá charakteristická specifika. Především je to výše teploty, která se může pohybovat okolo 180°C.  Spaliny obsahují podíl vody, kdy vzniká nebezpečí kondenzace a nutnosti izolace potrubních rozvodů. Před filtrační jednotku je důležité instalovat cyklónový odlučovač pro snížení rizika zahoření filtračního media a oddělení hrubých nečistot s teplotní odolnosti 200°C. Dokážeme navrhnout a realizovat celkové řešení, tedy nejen cyklonový odlučovat, ale i průmyslový ventilátor a další potřebné části.

Výrobce kotlů jasně definuje požadovaný podtlak odsávacího systému při dané teplotě. Filtrační jednotka je tepelně izolovaná a spodní část vyhřívaná. Důležité je ideální řízení všech komponentů a jejích návaznosti, jelikož správně a odborně navržená filtrační jednotka přímo ovlivňuje funkčnost kotle.

Filtrační jednotky

Filtrační jednotky jsou vybavené automatickou regeneraci filtračních hadic, důvodem je výrazné prodloužení životnosti filtračního media.

Řešení odsávacího systému

Naše odsávací systémy jsme schopni vybavit inteligentním řízením odsávání včetně inteligentních klapek, kdy díky frekvenčnímu měniči na odsávacím ventilátorů zabezpečíme spotřebu elektrické energie, kolik v daný moment potřebujete pro aktuálně spuštěné odsávací místa.

Díky vlastnímu výrobnímu závodu jsme schopni navrhnout odsávání pro jeden stroj, ale i celý výrobní závod. Máme vlastní projekci, konstrukci, výrobu a montážní party. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně profylaktických prohlídek. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás.

Poptávkový formulář

Kontaktujte nás pro navržení řešení