Stavebnictví

Carousel-gremi-klima-1

Poskytujeme komplexní služby v oblasti odsávání a filtrace. Od projektu až po realizaci.

Stavebnictví

Při výrobě kachliček, cihel či míchání barev vzniká jemný polétavý prach. Ten zanáší pracovní prostředí a má negativní dopad i na pracovníky, proto je vhodné zajistit účinné odprášení výroby. Odprášením jednoho stroje či celé haly vzniká pro obsluhu kvalitní pracovní prostředí. Dalším bodem při kvalitním odprášení je zlepšení kvality samotného obrobku a prodloužení životnosti obráběcích strojů. 

Řešení odprášení výroby

Navrhneme a realizujeme vhodný odsávací ventilátor pro odsávání prachu. Odsáváme jemný prach tak i případné malé úlomky. Důležité je, aby odsávací místo, rameno či digestoř byly v bezprostřední blízkosti obrobku.

Filtrační jednotky jsou vybavené automatickou regeneraci filtračních hadic, důvodem je výrazné prodloužení životnosti filtračního media.

Naše odsávací systémy jsme schopni vybavit inteligentním řízením odsávání včetně inteligentních klapek, kdy díky frekvenčnímu měniči na odsávacím ventilátor zabezpečíme spotřebu elektrické energie, kolik v daný moment potřebujete pro aktuálně spuštěné odsávací místa.

Díky vlastnímu výrobnímu závodu jsme schopni navrhnout odsávání pro jeden stroj, ale i celý výrobní závod. Máme vlastní projekci, konstrukci, výrobu a montážní party. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně profylaktických prohlídek. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás.

Poptávkový formulář

Kontaktujte nás pro navržení řešení