Odsávání VOC látek a následné přivádění čerstvého vzduchu

Odsávání VOC látek a následné přivádění čerstvého vzduchu

Předmětem dodání je projekt, realizace a zprovoznění nového systému odsávání vzduchu z výrobní linky a následnou redukcí VOC látek, které se nacházejí v odsátém vzduchu. Cílem odsávání je nahrazení odsátého vzduchu nově přiváděným čerstvým vzduchem.

Pro připojení jednotlivých připojovacích bodů technologie je využito kruhového VZT potrubí, které je napojeno na páteřní rozvod potrubí. Propojení odsávání s výrobní technologií je realizováno pozinkovaným VZT potrubím.

Odsátý vzduch vstupuje do komory adsorpční jednotky, která je osazena patronami s aktivním uhlím. Kromě toho je technologie vybavena VZT jednotkou s rekuperátorem tepla, což umožňuje obnovit část tepla, které se jinak ztratí.

Celou technologii řídí rozvaděč, který zahrnuje vzdálenou správu pro kontrolu a přizpůsobování dle aktuálních potřeb výroby. To umožňuje optimalizovat systém a snížit jeho provozní náklady. Výsledkem je účinný a ekologicky šetrný systém odsávání, který pomáhá minimalizovat vliv průmyslu na životní prostředí.

Budeme rádi, pokud se sami přesvědčíte o kvalitě naší práce.

Publikační činnost

Nenechte si ujít

Odsávání textilního prachu

Odsávání textilního prachu

Odsávání textilního prachu je klíčovou technologií v textilním průmyslu, která pomáhá chránit zdraví pracovníků a snižovat riziko požárů způsobených akumulací prachu. V průmyslových aplikacích se

Více informací zde