Teambuilding GreMi, Slovensko 2022

Teambuilding GreMi, Slovensko 2022

Přibližně 170 zaměstnanců skupiny ze Slovenská a Česka, včetně dceřiné společnosti Luwex, se v pátek 9. září sešli na GreMi Teambuilding 2022 v Ružomberku v krásném prostředí horského hotelu.

,,Skupina roste, přicházejí nové projekty, úkoly, noví lidé, a nechceme přijít o to, na čem GreMi vyrostla. Tedy prostředí a atmosféra rodinné firmy, z toho vycházející dobré pracovní vztahy, motivace k plnění nastavených cílů, posouvání se k společnému růstu a samozřejmě k spokojnosti naších partnerů a zákazníků. Dnes jsme již mezinárodní společnost, ale stále si zakládáme na rovných hodnotách, komunikaci v týmu, odevzdávání si zkušeností napříč pobočkami. To vše, jsou pro nás klíčové,“ říká Petra Gaňová, HR manažerka GreMi KLIMA.

Úvod formální části patřil zakladateli a majiteli Miloši Gregorovi. Následně se rozproudila debata a diskuze. Většina otázek směřovala k aktuálním problémům a dalšímu směřování společnosti.
V neformální části nám sportovní aktivity jako paintball, zdolávání lezecké stěny, střelba na terč z revolveru nebo wichestrovky, alpské disciplíny v sekání a řezání dřeva, zatloukání hřebíků, pomáhali k vzájemnému poznávání se v příjemné a uvolněné atmosféře.

,,Týmová spolupráce a ochota udělat něco navíc, je pro společný úspěch, nejenom v podnikání, stejně důležitý, jako v kolektivních sportech. Proto jsem rád, že se setkání mohli účastnit i naši zaměstnanci a víc poznat, za jaké klubové barvy kopou“, dodal Miloslav Mácha, místopředseda představenstva Luwex. Jedná z nejstarších českých akciových spoločností, založená už v únoru 1988, je součástí slovenské skupiny GreMi od jara 2020.

Podle Petry Gaňové se akce vydařila. I fyzicky náročnější disciplíny se obešli bez větších úrazu. ,,Kolegové byli akcí nadšení a těší se na další. To je i pro nás nejlepší ohodnocení a vysvědčení“ řekla na závěr.

Publikační činnost

Nenechte si ujít