Odsávání pilin a prachu z výroby nábytku

Odsávání pilin a prachu z výroby nábytku

Již další střední škola v pořadí, kterou jsme komplexně realizovali v oblasti průmyslového odsávání a filtrace. Výměna původního cyklónu se zásobníkem, za novou podtlakovou filtrační jednotek s briketovacím lisem. Průmyslová filtrační jednotka je plně automatická, vybavená systémem vzdálené správy, frekvenčním měničem pro maximální úsporu provozních nákladů.

Filtrační jednotka, z důvodů odsávání z provozu s nebezpečím výbuchu, je vybavená systémem pro odlehčení tlakové vlny do venkovního prostředí. Filtrační jednotka je umístěna na robustní svařované konstrukci, kterou jsme taktéž vyrobili v našem výrobním závodě.  Doprava odsátého materiálu do briketovacího lisu, pomoci šnekového dopravníku.

Odsávání pilin a prachu z výroby nábytku

Námi vyráběné filtrační jednotky pro odsávání dřevního prachu a pilin jsou vybavené automatickou regeneraci filtračního média. Celý systém je plně automatický. Obsluha obráběcích strojů pouze zapne stroj a vše ostatní se děje automaticky. Spustí se odsávací ventilátor, vyprazdňování průmyslové filtrační jednotky do briketovacího lisu, její regenerace, regulace otáček ventilátorů pomoci frekvenčního měniče. Tak, aby obsluha ani nevěděla, že systém odsávání a filtrace, pracuje.

Díky vlastnímu výrobnímu závodu jsme schopni navrhnout odsávání pro jeden stroj, ale i celý výrobní závod. Máme vlastní projekci, konstrukci, výrobu a montážní party. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně profylaktických prohlídek. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás.

Publikační činnost

Nenechte si ujít

Odsávání textilního prachu

Odsávání textilního prachu

Odsávání textilního prachu je klíčovou technologií v textilním průmyslu, která pomáhá chránit zdraví pracovníků a snižovat riziko požárů způsobených akumulací prachu. V průmyslových aplikacích se

Více informací zde