Odsávání prachu ze svařování a broušení

Odsávání prachu ze svařování a broušení

Kompletní dodání průmyslového odsávání a filtrace prachu z broušení a svařování. Venkovní průmyslová filtrační jednotka zajišťuje podstropní odsávání. Výměna znehodnocené vzdušniny je zajištěná potrubními rozvody, které jsou umístěné v místě pod stropem, nad jeřábovou dráhou.

V zimním období odsátou vzdušninu vyčistíme a vracíme zpět do prostoru provozu. V letním období díky regulační klapce léto – zima, zůstává odsátá vzdušnina ve venkovním prostředí. Vzniklý podtlak vyrovnáváme pomoci podtlakových žaluzii. Tento efektivní způsob filtrace vzduchu a zkušený výpočet výměny vzdušniny, zajišťuje kvalitní pracovní prostředí. Vnitřní filtrační jednotka zajišťuje odsávání dvou svařovacích pracovišť včetně pracoviště pro broušení.

Odsávání prachu ze svařování a broušení

Filtrační jednotky jsou vybavené automatickou regeneraci filtračního média, která zaručuje dlouhou životnost a snížení provozních nákladů. Od výroby, montáže, předání díla v aplikaci odsávání prachu ze svařování a broušení. Filtrační jednotky jsou vybavené odlučovací komorou, která usměrní odsávány brusný prach a odseparuje hrubší prachové částice z broušení. Důvodem tohoto odlučovače je ochrana filtračního média a jeho prodloužení životnosti. Robustní svařovaný radiální ventilátor, vhodný pro tuto aplikaci, zaručuje vysokou účinnost.

Díky vlastnímu výrobnímu závodu jsme schopni navrhnout odsávání pro jeden stroj, ale i celý výrobní závod. Máme vlastní projekci, konstrukci, výrobu a montážní party. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně profylaktických prohlídek. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás.

Publikační činnost

Nenechte si ujít