Odsávání prachu z brusírny

Odsávání prachu z brusírny

Kompletní dodání průmyslového odsávání a filtrace prachu z broušení. Od výroby, montáže, předání díla v aplikaci odsávání prachu z broušení. Filtrační jednotky jsou vybavené automatickou regeneraci filtračního média, která zaručuje dlouhou životnost a snížení provozních nákladů.

Filtrační jednotky jsou vybavené odlučovací komorou, která usměrní odsávány brusný prach a odseparuje hrubší prachové částice z broušení. Důvodem tohoto odlučovače je ochrana filtračního média a jeho prodloužení životnosti. Robustní svařovaný radiální ventilátor, vhodný pro tuto aplikaci, zaručuje vysokou účinnost.

Odsávání prachu z brusírny

Odsávaný materiál z broušení se řadí mezi abrazivní materiál, proto jsou na komponenty kladeny nejvyšší nároky. Potrubní rozvody byli tedy navržené a realizované ze svařovaného, silnostěnného potrubí, abychom minimalizovali jeho opotřebené.

Díky vlastnímu výrobnímu závodu jsme schopni navrhnout odsávání pro jeden stroj, ale i celý výrobní závod. Máme vlastní projekci, konstrukci, výrobu a montážní party. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně profylaktických prohlídek. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás.

Publikační činnost

Nenechte si ujít

Projekce a konstrukce

Nejdůležitější jsou rozhodnutí na začátku      Dbáme na koordinaci a provázanost profesí Tvoříme ekonomické a provozně-efektivní řešení Využíváme nejmodernější technologie a řešení Máme dlouholeté zkušenosti Nejdůležitější v řešení…. je jeho

Více informací zde

Odsávání svařoven

NEJČASTĚJSÍ APLIKACE V OBLASTI PRŮMYSLOVÉ FILTRACE V předchozí novince (blogu) jste nalezli instalaci v dřevozpracujícím provozu. Dřevozpracující provozy jsou charakteristické materiálem s nebezpečím výbuchu a zahoření ( ATEX

Více informací zde