Odsávání pilin a prachu ze zpracování masivu

Odsávání pilin a prachu ze zpracování masivu

Kompletní dodání průmyslového odsávání a filtrace pilin a prachu. Od výroby, montáže, předání díla v aplikaci odsávání pilin a prachu z výroby nábytku z masivu. Filtrační jednotka je vybavená automatickou regeneraci filtračního média, která zaručuje dlouhou životnost a snížení provozních nákladů.

Průmyslová filtrační jednotka je konstruována pro odsávání explozního prachu. Je vybavená systémem uvolnění tlakové vlny do venkovního prostředí a suchým hasícím systémem. Zpětný potrubní rozvod je dovybavený protipožární klapkou.

Odsávání pilin a prachu ze zpracování masivu

Systém zpětného vrácení odsátého a odfiltrovaného vzduchu do prostoru stolárny zaručuje v zimním období vysokou úsporu energií potřebných k ohřátí výrobních prostor a v letních měsících dovoluje díky regulační klapce LÉTO – ZIMA odsátý vzduch odvádět mimo prostor provozu.  

Systém odsávání je vybavený frekvenčním měničem, který zaručí automatickou regulaci otáček ventilátoru a tím snížení provozních nákladů. Systém spotřebuje pouze tolik elektrické energie, kolik je v daný moment spuštěných dřevoobráběcích strojů.

Odsávací ventilátor je umístěný před filtrační jednotkou. Radiální ventilátor vlastní výroby, vhodný pro tuto aplikaci, zaručují vysokou účinnost. Lopatky ventilátorů odolávají i tomu nejnáročnějšímu provozu.

Díky vlastnímu výrobnímu závodu jsme schopni navrhnout odsávání pro jeden stroj, ale i celý výrobní závod. Máme vlastní projekci, konstrukci, výrobu a montážní party. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně profylaktických prohlídek. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás.

Publikační činnost

Nenechte si ujít

Projekce a konstrukce

Nejdůležitější jsou rozhodnutí na začátku      Dbáme na koordinaci a provázanost profesí Tvoříme ekonomické a provozně-efektivní řešení Využíváme nejmodernější technologie a řešení Máme dlouholeté zkušenosti Nejdůležitější v řešení…. je jeho

Více informací zde

Odsávání svařoven

NEJČASTĚJSÍ APLIKACE V OBLASTI PRŮMYSLOVÉ FILTRACE V předchozí novince (blogu) jste nalezli instalaci v dřevozpracujícím provozu. Dřevozpracující provozy jsou charakteristické materiálem s nebezpečím výbuchu a zahoření ( ATEX

Více informací zde