Drcení, uskladnění materiálů, kotel a topení

Drcení, uskladnění materiálů, kotel a topení

Zákazníkovi jsme před lety dodávali kompletní technologii odsávání a filtrace provozů, od jeho dřevoobráběcích strojů. Nyní nás oslovil s požadavkem, vizí využití dřevního odpadu, čehož jsme se s chutí ujali. 

Kompletní dodání celé technologie je pro nás vždy výzvou, jelikož zapojíme většinu oddělení napříč naší společnosti. Vlastní projekční a konstrukční oddělení, výrobní závod, zkušení projektoví manažeři a tým zkušených pracovníku a kolegů.

Drcení, uskladnění materiálů, kotel a topení

Systém drcením materiálu z výroby nábytku. Zbytky masivu, lamina podrtíme v drtiči s potřebnou kapacitou, určenému pro tento materiál. Dále podrcená frakce putuje pomoci pneudopravy do cyklónového odlučovače umístěného na sile. Silo, kde uskladňujeme podrcený materiál je vybavené systémem pro odlehčení případného výbuchu. Materiál ze sila dále pokračuje do kotle, kterým zajišťujeme vytápění celého objektu.

Vše na jednom místě, s jedním dodavatelem. Zní to lehce, ano, pokud máte zkušeného dodavatele systému drcení, uskladnění, transportu a vytápění pomoci kotle, který splňuje nejvyšší emisní limity pro spalování dřevního lamina.

Díky vlastnímu výrobnímu závodu jsme schopni navrhnout odsávání pro jeden stroj, ale i celý výrobní závod. Máme vlastní projekci, konstrukci, výrobu a montážní party. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně profylaktických prohlídek. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás.

Publikační činnost

Nenechte si ujít

Odsávání textilního prachu

Odsávání textilního prachu

Odsávání textilního prachu je klíčovou technologií v textilním průmyslu, která pomáhá chránit zdraví pracovníků a snižovat riziko požárů způsobených akumulací prachu. V průmyslových aplikacích se

Více informací zde