Drcení, uskladnění materiálů, kotel a topení

Drcení, uskladnění materiálů, kotel a topení

Zákazníkovi jsme před lety dodávali kompletní technologii odsávání a filtrace provozů, od jeho dřevoobráběcích strojů. Nyní nás oslovil s požadavkem, vizí využití dřevního odpadu, čehož jsme se s chutí ujali. 

Kompletní dodání celé technologie je pro nás vždy výzvou, jelikož zapojíme většinu oddělení napříč naší společnosti. Vlastní projekční a konstrukční oddělení, výrobní závod, zkušení projektoví manažeři a tým zkušených pracovníku a kolegů.

Drcení, uskladnění materiálů, kotel a topení

Systém drcením materiálu z výroby nábytku. Zbytky masivu, lamina podrtíme v drtiči s potřebnou kapacitou, určenému pro tento materiál. Dále podrcená frakce putuje pomoci pneudopravy do cyklónového odlučovače umístěného na sile. Silo, kde uskladňujeme podrcený materiál je vybavené systémem pro odlehčení případného výbuchu. Materiál ze sila dále pokračuje do kotle, kterým zajišťujeme vytápění celého objektu.

Vše na jednom místě, s jedním dodavatelem. Zní to lehce, ano, pokud máte zkušeného dodavatele systému drcení, uskladnění, transportu a vytápění pomoci kotle, který splňuje nejvyšší emisní limity pro spalování dřevního lamina.

Díky vlastnímu výrobnímu závodu jsme schopni navrhnout odsávání pro jeden stroj, ale i celý výrobní závod. Máme vlastní projekci, konstrukci, výrobu a montážní party. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně profylaktických prohlídek. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás.

Publikační činnost

Nenechte si ujít

Projekce a konstrukce

Nejdůležitější jsou rozhodnutí na začátku      Dbáme na koordinaci a provázanost profesí Tvoříme ekonomické a provozně-efektivní řešení Využíváme nejmodernější technologie a řešení Máme dlouholeté zkušenosti Nejdůležitější v řešení…. je jeho

Více informací zde

Odsávání svařoven

NEJČASTĚJSÍ APLIKACE V OBLASTI PRŮMYSLOVÉ FILTRACE V předchozí novince (blogu) jste nalezli instalaci v dřevozpracujícím provozu. Dřevozpracující provozy jsou charakteristické materiálem s nebezpečím výbuchu a zahoření ( ATEX

Více informací zde