Projekce a konstrukce

Projekce a konstrukce

Nejdůležitější jsou rozhodnutí na začátku     
  • Dbáme na koordinaci a provázanost profesí
  • Tvoříme ekonomické a provozně-efektivní řešení
  • Využíváme nejmodernější technologie a řešení
  • Máme dlouholeté zkušenosti

Nejdůležitější v řešení…. je jeho tvorba

Největší hodnota v projektování průmyslového odsávání a filtrace je pochopení přání zákazníka a nastudování výrobního procesu. Již v počátku tvorby projektu odsávání, přistupujeme ke všem detailům s největší vážnosti a prioritou. Jsme si vědomi, že vhodný návrh odsávacího systému, má vliv na chod celé technologie a zkvalitnění pracovního prostředí. Máme zkušenosti v oblasti odsávání z výroby nábytku, odsávání brusíren, odsávání svařoven, instalací spalinových filtrů a všech aplikací odsávání v oblasti průmyslů. Máme dlouholeté zkušenosti a proto víme, že vhodný návrh odsávání, odprášení a filtrace musí probíhat pod dozorem zkušeného projektanta s maximální zodpovědností a smyslem pro inovace.

Při návrhu systému odsávání, ať už pro systém odsávání o jednom stroji nebo celé výrobní haly s potřebou centrálního odsávání, zajišťujeme přínos kvalitního řešení. Vlastní projekční oddělení je zárukou zkušeností a podpory jak v samotném počátku procesu návrhu odsávacího celku, tak v průběhu realizace, předání a případného rozšiřování výrobního závodu.  

Rádi Vám navrhneme projekt celého systému (Filtrační jednotka, dopravník, ventilátor, kotel, zásobník, silo a jiné navazující technologie).  

Engineering

Samozřejmosti je zajištění kompletní studie a konzultací v oblasti průmyslové filtrace a všech průmyslových odvětvích (aplikacích). Vypracujeme Vám studii proveditelnosti řešení odsávání, z které vzejde počáteční řešení. V druhé fázi následuje další konzultace, kde navrhneme proveditelnost odsávání a jeho výhody pro daný provoz. Třetí fáze je zaměřena na detaily a vypracování realizačního výkresu odsávání, z které vzejde dílo.

Dodáme dokumentaci

Ke každému dodanému systému a dodané filtrační jednotce dodáváme dokumentaci. Dokumentace obsahuje veškeré podklady, prohlášení o shodě, certifikáty,  návody pro provoz a údržbu filtrační jednotky, ventilátorů, dopravníku, zásobníku, sila tj. celého odsávacího systému.

Instalace

Před samotnou instalací probíhá připravenost. Připravenost místa instalace a samotné procesy řídí náš zkušený projektový manažer. Projektový manažer je k dispozici po celou dobu instalace průmyslového odsávání a řeší průběžnou stavbu a potřebné práce. Díky propracovanému systému řízení, jsme připraveni i na ty největší a nejsložitější instalace v oblasti odsávání.

Uvedení technologie do provozu

Naučíme Vás celou technologii ovládat a pracovat s ní. Uvedení technologie odsávání do provozu je souhrnem různých úkonů. Je zapotřebí provést a zkontrolovat prvky pro bezpečné najetí technologie odsávání a filtrace vzduchu do ostrého provozu. Individuální a komplexní zkoušky veškerých částí filtračního systému. Tímto důsledným testováním odsávacího systému, již v samotném počátku, zajistíme bezporuchový chod celku systému odsávání.

Podpora během práce

Moderní provedení systému odsávání, odprášení a filtrace jsou inteligentní a proto odsávání pracuje tak, že o něm ani nevíte. I přesto je samozřejmosti, že naší zkušení technici, jsou Vám k dispozici pro řešení a zodpovězení jakéhokoliv dotazů v oblasti odsávání.

Budeme rádi, pokud se sami přesvědčíte o kvalitě naší práce.

Publikační činnost

Nenechte si ujít

Odsávání textilního prachu

Odsávání textilního prachu

Odsávání textilního prachu je klíčovou technologií v textilním průmyslu, která pomáhá chránit zdraví pracovníků a snižovat riziko požárů způsobených akumulací prachu. V průmyslových aplikacích se

Více informací zde